O nas

Od lat otaczamy Państwa profesjonalną opieką stomatologiczną.

Dbamy o komfort leczenia zapewniając bezstresową i przyjazną atmosferę. Naszym priorytetem jest piękny uśmiech, zdrowie i zadowolenie nawet najbardziej wymagających pacjentów. W codziennej praktyce stosujemy materiały najwyższej jakości i bezpieczne techniki zabiegowe. Nasi lekarze legitymują się rzetelną wiedzą popartą wieloletnią praktyką.

Aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie nasz personel nieustannie podnosi kwalifikacje poprzez udział w kursach i szkoleniach. Szczególną troską i uwagą otaczamy młodych pacjentów. Na pierwszej wizycie zapoznajemy dziecko z gabinetem, sprzętem oraz z personelem. Po zakończonej wizycie dziecko otrzymuje prezent jako nagrodę i zachętę do kolejnych spotkań.

Nasze gabinety wyposażone są w komputerowy system rejestracji pacjentów. Wizyty można zamawiać drogą mailową, a zabiegi są zapisywane w programie komputerowym, z którego możemy w każdej chwili odtworzyć historię leczenia.

Również zdjęcia RTG są zapisywane cyfrowo, co daje nam możliwość przetwarzania obrazu, wyostrzania oraz archiwizacji W razie potrzeby zdjęcia RTG można nagrać na płytę CD lub przesłać drogą elektroniczną.