Implanty Łódź

Implanty zębów Łódź - Implanty zębów Pabianice - Implanty zębów Zgierz - Implanty zębów Sieradz


Implanty stomatologiczne
stanowią w dzisiejszych czasach najnowocześniejszą formę odbudowy braków zębowych i pozwalają na uzyskanie estetycznego wyglądu oraz zapewniają komfort porównywalny do posiadania własnego naturalnego uzębienia.

Implanty idealnie zastępują ubytki pojedynczych zębów, ale mogą również stać się bazą pod duże prace protetyczne, jak np. korony, mosty, protezy. Trwałość i niezawodność jest niezaprzeczalną i sprawdzoną zaletą implantów.
Implant zębowy to niewielka tytanowa śrubka, która wkręcona zostaje do kości żuchwy lub szczęki i w ten sposób pełni funkcję korzenia zębowego. Tytan łączy się z tkanką kostną w procesie osteointegracji i nie powoduje reakcji alergicznych. Implant nie tylko tuszuje brak zęba, ale przede wszystkim w pełni go zastępuje pod względem funkcjonalnym i estetycznym.
Proces leczenia dzielimy na dwie części: chirurgiczną i protetyczną. Pierwszy etap polega na wprowadzeniu przez chirurga stomatologicznego implantów do kości. Zabieg ten jest bezbolesny i wykonywany w znieczuleniu miejscowym.
Czas osteointegracji wynosi od 3 do 6 miesięcy. Pozwala on na uzyskanie kilkukrotnie większej siły umocowania implantu w porównaniu z naturalnym zębem.
Aby zachować komfort pacjenta i estetykę jego wyglądu stosuje się tymczasowe uzupełnienie protetyczne. Po zakończeniu procesu zespalania się tkanek kostnych z powierzchnią implantu wykonywane zostają ostateczne prace protetyczne, takie jak korona, most, proteza.
Implanty stomatologiczne polecane są szczególnie dla pacjentów, którzy w skutek urazów lub chorób utracili pojedyncze lub wszystkie zęby. Mogą stanowić idealną podporę pod mosty i stabilizować wyjmowaną protezę.
Jest to rozwiązanie niezwykle estetyczne, zapewniające najbardziej naturalny wygląd odtwarzanych zębów. Pacjent zachowuje komfort mówienia, gryzienia, naturalne samopoczucie i brak skrępowania podczas rozmów czy też uśmiechania się.

W trosce o dobro pacjenta przychodnie Frodent zapewniają kompleksową opiekę stomatologiczną, chirurgiczną i protetyczną w jednym miejscu.

Implanty stomatologiczne Warszawa

Zapraszamy do naszej przychodni Frodent w Łodzi przy ul. Kilińskiego 42 pacjentów z Warszawy i okolic.


Bardzo dobra komunikacja autostradowa i pociągowa między Łodzią a Warszawą nie stanowi już bariery. Dla przyjezdnych gwarantujemy bezpłatny parking strzeżony. Wielu pacjentów ze stolicy doceniło już o wiele niższe ceny wstawienia implantów stomatologicznych i profesjonalizm naszego zespołu. Niezdecydowanych zapraszamy na bezpłatną konsultację stomatologiczną i protetyczną. Doświadczeni stomatolodzy przedstawią całkowity plan i wycenę leczenia. 

 

Rezerwacja terminu wizyty - tel. 42 6300500.
Wygodne godziny otwarcia przychodni:

pon.-pt. 08.00-20.00, sob. 08.00-14.00.